"L’amor che move il sole e l’altre stelle."

Dante Alighieri (1265-1321)

Розмовний клуб італійської мови

Розмовний клуб італійської мови “Данте Алиґ’єрі” – це унікальна можливість для всіх бажаючих, а також випускників курсів Данте Алиґ’єрі удосконалити  свою італійську, підтримувати і розвивати свої комуникативні навички, збагачувати свій лексичний запас новими поняттями й зворотами, приймаючи участь у різноманітних заходах, обговореннях цікавих тем, фільмів, газет, ЗМІ, телепрограм, ток-шоу. Головною метою клубу є створення максимально корисного й цікавого спілкування італійською мовою, яке дозволить слухачам подолати мовний бар’єр і відчути себе більш вільно та впевнено. Кожне заняття присячене певній темі й відбувається в формі захоплюючої бесіди-дискусії італійською мовою в неформальній атмосфері з професіїним викладачем носієм мови.

Переваги навчання в клубі:

- Постійна розмовна практика – це ефективний засіб підтримання и підвищення досягнутого мовного рівня без регулярних занять;

- Можливість приєднатися до клубу у будь-який час з будь-якого етапу;

- Невелика кількість осіб в групі дозволить слухачам завжди бути активними учасниками дискусій;

- Велика кількість комуникативних практик дозволить зробити швидкий прорив у розмовній італійській;

- Відвідування клубу допомогає слухачам почувати себе вільно і впевнено  у італомовному середовищі.

“Розмовний клуб італійської мови” в Києві відчиняє свої двері для всіх, хто не стоїть на місці й готовий вдосконалюватися, дізнаватись багато нового й цікавого, набувати нових друзів і відчиняти для себе нову та завжди любиму Італію.

Необхідний рівень: Середній і вище (B1 – C1).
Інтенсивність занять: 1 раз на тиждень.

Граматичний клуб має на меті повторення й використання граматики таким чином, ніби  це звичайна тема для обговорення. Впродовж заняття тривалістю 2 академічні години та БЕЗКОШТОВНОГО для всіх слухачів наших курсів, студенти всіх рівнів практикуються та обговорюють найбільш складні та суперечливі питання граматики: артиклі, прийменники, минулий час, умовний спосіб тощо.
Знаходячи відповіді на сумнівні запитання, студенти вчаться граматиці у формі неформального спілкування та відкривають для себе багато нового.

Клуб "Культура і мистецтво"

Італія – це колиска мистецтва і літератури, багата наукова та культурна спадщина, створена тими, хто протягом століть власною майстерністю зробив незабутній внесок у багатогранність цієї незвичайної країни. Леонардо, Данте, Коломбо – лише кілька імен, які перетворили Італію на країну великого генія. І не тільки…

Хто не був зачарований величністю Рима, мистецтсвом флоренції чи казковою Венецією? Хто не хотів би відкрити для себе таємниці Римської імперії?

Для тих, хто любить Італію та мріє про неї, хто бажає дізнатися про її історію, звичаї і традиції, ми створили наш клуб «Культура і мистецтво». Протягом 90 хвилин італійський педагог буде вашим гідом у захоплюючій подорожі у дивовижний і прекрасний світ нових знань.

Ви поза сумнівом отримаєте задоволення, проте попередній запис на клуб все ж є обов’язковим.