Курси італійської мови

Товариство Данте Аліґ’єрі – це найважливіша та найстаріша установа Італії в галузі поширення італійської мови за кордоном, заснована ще наприкінці XIX ст. указом короля Італії № 347 від 18.07.1893р. Київське представництво Товариства Данте Аліґ’єрі є одним з 510 відділень, що працюють за межами Італії та тісно співпрацюють з Посольством Італії. Відповідно до Уставу Київського представництва Товариства Данте Аліґ’єрі Почесним Президентом Товариства є Посол Італійської Республіки в Україні.Товариство Данте Аліґ’єрі організовує курси італійської мови відповідно до Європейської Системи Рівнів володіння іноземною мовою (Quadro Comune Europeo), яка була розроблена Радою Європи від початкового А1 до професійного С1:

Тривалість кожного рівня загального курсу 6 міс (100 академічних годин)

Форми навчання:Звичайна форма навчання: заняття проходять 2 рази на тиждень, з понеділка по п’ятницю. Тривалість кожного заняття – дві академічні години (початок занять: 14-00, 15-40, 17-20, 19-00). Групи до 12-14 осіб.

Курс розраховано на 100 академічних годин (приблизно 6 місяців).

Інтенсивна форма навчання: заняття проходять три або чотири рази на тиждень, з понеділка по п’ятницю. Тривалість кожного заняття – дві академічні години. Групи по 4-7 осіб.


 (початок занять: 14-00, 15-40, 17-20,19-00). Групи до 12-15 осіб и міні-групи до 4-6 осіб. Курс розраховано на 100 академічних годин (приблизно 4,5 місяца навчання) або 50 академічних годин в міні-групах (приблизно 2,5-3 месяца). Якщо Ви вже вивчали італійську мову раніше, для запису у відповідну групу,  Вам буде запропоновано  пройти тест для визначення Вашого рівня володіння італійською мовою.

Всім бажаючим також пропонується відвідати безкоштовний пробний урок.

Навчальні матеріали і методики:
Навчання проводиться на основі відомого мультимедійного курсу італійської мови «Nuovo  Progetto Italiano» (видавництво Edilingua), що складається з Підручника для студента, Книги з вправами, CD з аудіокурсом та компакт-диска для додаткової самостійної роботи на комп'ютері, з використанням інших сучасних навчальних матеріалів.

Викладання базується на таких методах, як індуктивний, аудіовізуальний, комунікативний, метод проектної роботи в групах, метод конструктивної дискусії та рольових ігор.

Додатові програми:

Слухачі наших курсів всіх рівнів мають можливість відвідувати безкоштовні факультативні заняття з носієм мови для розвитку розмовних навичок.

Слухачі наших курсів всіх рівнів, які бажають  поліпшити свої знання з граматиці італійської мови також мають можливість відвідувати додатковий граматичний курс.

Розмовний клуб з носіями мови і найкращими українськими фахівцями: заняття відбуваються один раз на тиждень. Тривалість заняття – дві академічні години.

Італійський “Кінофорум” - перегляд італійських фільмів та їх обговорення (1 раз на тиждень).


Підготовка та проведення міжнародної сертифікації з італійської мови - PLIDA.

Сертифікація проходить тричі на рік - наприкінці листопада, у квітні і наприкінці травня. Студентам Товариства Данте Аліґ’єрі надається знижка при складанні іспита на сертифікат PLIDA.

Викладачі:

Висококваліфіковані носії мови та українські фахівці з вищою філологічною освітою та багаторічним досвідом викладання у відомих ВУЗах та інших учбових закладах, які знають та успішно використовують у своїй практиці найновітніші методи навчання. Наші викладачі постійно проходять стажування та курси підвищення кваліфікації в Італії і мають відповідні дипломи, що свідчать про високий рівень їхньої кваліфікації.

Товариство Данте Аліґ’єрі є єдиною установою в Україні, де Ви можете скласти іспит міжнародного рівня PLIDA (Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri). Сертифікат  визнано Міністерством закордонних справ, Міністерством праці і соціальної політики, а також Міністерством освіти Італії і є документом, який підтверджує рівень володіння італійською мовою та надає іноземцям пільгові умови при вступі до італійських вищих навчальних закладів, зокрема звільняє від складання обов'язкового іспиту з італьйської мови.

Заняття проходять в центрі міста, поблизу станції метро “Олімпійська”.

Більш детальна інформація і запис з 14-00 до 20-00 за тел.: (044) 221-42-12, (063) 836-93-83.

  • Початковий рівень A1
  • Базовий рівень A2
  • Середній рівень B1
  • Просунутий рівень B2
  • Професійний рівень C1
  • Спеціалізовані курси
  • Пробний урок
  • Навчальні матеріали
  • Знижки!