картинка картинка 2 картинка 3 картинка 4 картинка 5

Увага! Запис в групи триває триває до 15 грудня 2017 р.
Товариство Данте Аліґ’єрі Світ по-італійські
Відкрий для себе Італію Записатись

Запис онлайн

Забронюйте місце у групі за допомогою форми онлайн-реєстрації. Наш консультант зв’яжеться з вами у найближчий час для надання більш детальної інформації щодо розкладу і початку занять.
Заявка на:
Прізвище, ім’я*:
Моб.телефон*:
E-mail*:
Ймовірний рівень:
Початок занять:
Пробний урок:

Будь ласка, вкажіть ПІБ, e-mail та телефон, щоб ми могли зв`язатися з Вами!

Вивчайте iталiйську разом з нами!

Запис в групи триває до 15 грудня 2017 р. Ми чекаємо на вас!

Програма курсів беспосередьо пов’язана з шістьма рівнями володіння мовою (від А1 до С2), згідно стандартів, встановлених Радою Європи.

Рівень А1 – Початковий

На курсі рівня А1 студентам пропонуються види діяльності, які сприяють комунікативному спілкуванню на базові загальні теми, вивчаються найбільш вживані слова, вирази і прості лексичні структури італійської мови.

Рівень А2 - Базовий

Впродовж курсу А2 студенти відкривають для себе лінгвістичні та комунікативні структури, небхідні їм у повсякденному житті, а також вчаться розуміти основну думку повідомлень або описувати власний життєвий досвід.

Рівень В1 - Середній

Курс рівня В1 має на меті навчити студентів спілкуванню з носіями мови, вільно почуватись у більшості побутових та життєвих ситуаціях, перебуваючи вІталії, а саме: розуміти загальну інформацію, спілкуватися і писати на знайомі або цікаві їм теми.

Рівень В2 – Просунутий

На курсі рівня В2 студенти вчаться вільно спілкуватися з носієм мови, розуміти основну думку складного тексту усного та письмового мовлення, а також говорити і писати на різні теми.

Рівень С1 – Професійний

Курс рівня С1 призначений для студентів, які бажають вільно й гнучко володіти італійською мовою з метою ефективного спілкування у повсякденному житті, а також у професійній та академічній сферах.

Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися за телефонами:
(044) 221-42-12
(063)-836-93-83