ПРО НАС

Італійське національне товариство Данте Аліґ’єрі – це найдавніша організація Італії в галузі розповсюдження італійської мови та культури за кордоном. Товариство Данте Аліґ’єрі засновує та підтримує школи, бібліотеки, курси італійської мови та культури, видає книги й часописи, проводить конференції, різноманітні культурно-мистецькі заходи, присуджує премії та стипендії.

На сьогодні Товариство «Данте» нараховує 482 представництва, що здійснюють свою діяльність в Італії та у понад 80 країнах світу, із головним офісом у м. Рим, а також понад 122 000 членів та студентів. Товариство Данте Аліґ’єрі має понад 130 років досвіду роботи, 27 з яких в Україні, та плідно співпрацює з провідними українськими інституціями в галузі освіти, науки та культури, роблячи вагомий внесок у розвиток двостороннього культурного співробітництва і розширюючи коло поціновувачів італійської мови та культури в Україні.

У травні 2004 та 2009 р. З офіційним візитом Україну відвідав Генеральний секретар «Данте Аліґ’єрі» д-р Алессандро Мазі, який відзначив високий рівень діяльності Київського представництва.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Італійський інститут культури в Києві

Авіакомпанія Alitalia

Спеціалізований туроператор по Італії з 2001 р.

Навчальна література мовою оригіналу