ІНТЕНСИВНИЙ КУРС

Якщо Ви бажаєте вивчити італійську мову – ласкаво просимо!

Ви бажаєте швидко вивчити італійську мову? У цьому вам допоможе наш інтенсивний курс італійської. Він дозволить опанувати новий мовний рівень на 7-8 тижнів швидше, у порівнянні зі звичайним курсом. Навчальна програма італійського інтенсиву найкраще підійде для тих, кому знання мови потрібне вже найближчим часом.

Курс вам підійде найкраще, якщо ви:

  • у найближчій перспективі збирається переїхати до Італії для роботи, навчання чи проживання;
  • плануєте в короткий термін розпочати бізнес з італійськими партнерами;
  • починаєте працювати в компанії, де знання італійської мови необхідне або дозволить отримати додаткові кар’єрні переваги;
  • якщо ви студент ВНЗ і вам потрібно швидко покращити знання мови.

Чому вам слід вибрати інтенсивний курс?

Три заняття на тиждень дозволяють вам отримати ту кількість знань, яка буде засвоюватися найефективніше. Прискорений темп вивчення мобілізуватиме ваш розум, і ви не будете відчувати втоми від перенасичення інформацією.

Курс для вас проводять професійні викладачі. Крім того, ви будете працювати з носіями італійської, які проходять спеціальну підготовку для роботи саме з іноземними студентами. Їхня кваліфікація підтверджена відповідними дипломами.

Навчання разом з носіями італійської мови дозволить вам оволодіти правильною вимовою та позбутися іноземного акценту. Така форма викладання використовується для груп усіх рівнів: від А1 до С2.

Ще однією особливістю інтенсивного курсу є робота в невеликих групах з 6-8 осіб. Ви отримаєте ще більше уваги від викладача, при цьому будете отримувати всі переваги групового навчання.

РОЗКЛАД КУРСУ

ДНІ

Заняття проводимо 3 рази на тиждень:

понеділок
середа
п’ятниця

ЧАС

Один урок триває 2 академічні години.
Навчання відбувається за розкладом:

14:00 – 15:30
15:40 – 17:10
17:20 – 18:50
19:00 – 20:30

ТРИВАЛІСТЬ

Рівні:
А1, А2, В1
13 тижнів (80 академічних годин)

Рівні:
В2
17 тижнів (100 академічних годин)

Рівні:
С1, С2
18 тижнів (110 академічних годин замість 100, як на звичайному курсі)