СПІВПРАЦЯ

Станьте частиною престижного товариства з понад сторічною історією!

Італійське національне товариство Данте Аліґ’єрі було засноване у 1889 році. Сьогодні ми працюємо у понад 60 країнах. Мета нашої діяльності — популяризувати вивчення італійської мови та познайомити з культурою Італії весь світ. Ми запрошуємо до співпраці викладачів італійської, які розділяють наші цінності та прагнуть долучитися до реалізації нашої мети!

Бажаєте приєднатися до нашого товариства?

У нашому колективі працюють висококваліфіковані викладачі. Головною вимогою до кандидатів є високий рівень знань італійської мови, який підтверджений сертифікатами CELI, CILS, PLIDA C1 або C2. Під час прийому на роботу співбесіду проводимо італійською мовою.

Ви повинні не лише добре знати мову, але й уміти навчити італійської наших клієнтів. Тому вітається досвід у викладацькій діяльності та наявність відповідних психологічних навиків, які дозволяють вам ефективно знаходити індивідуальний підхід до студентів.

Як ми навчаємо наших клієнтів?

Ми пропонуємо нашим студентам курси, виходячи з їхніх цілей та потреб. Це можуть бути групові чи індивідуальні заняття. У групі, залежно від курсу, може бути від 3 до 12 осіб.

Навчання може відбуватися як в аудиторії, так і в режимі онлайн через мережу інтернет. Також ми працюємо з корпоративним сектором і займаємося підготовкою студентів до здачі іспиту PLIDA.

Станьте частиною колективу Італійського національного товариства Данте Аліґ’єрі! Надсилайте ваше резюме на електронну адресу, і ми з вами обов’язково зв’яжемося: ([email protected]).

Що ви отримуєте, викладаючи в нас?

  • Роботу викладача італійської мови в Києві у престижному товаристві з понад столітньою історією, діяльність якого ведеться у понад 60 країнах;
  • Конкурентну заробітну плату: ви будете отримувати оплату за одним із найвищих тарифів за проведені заняття в Україні;
  • Ефективну систему мотивації: наші викладачі завжди отримують додаткові премії та бонуси;
  • Зручний робочий графік: уроки відбуваються з 14:00 до 20:30, а розклад формується індивідуально для кожного викладача.